Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie dla producentów i wystawców na Slow Fest Suchy Bór

 

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór od lat realizuje imprezy promujące zdrowy tryb życia oraz szeroko rozumianą rekreację. W tym zakresie Stowarzyszenie zorganizowało m.in. cykl zawodów Nordic Walking o zasięgu ogólnokrajowym, a nawet międzynarodowym (w zeszłym roku połączony po raz pierwszy z Festiwalem jogi), Rajd Przygodowy Wyzwanie, piknik średniowieczny Obóz Zwiadowców oraz liczne pikniki tematyczne obejmujące np. warsztaty kulinarne.

W tym roku, 19 czerwca, Stowarzyszenie, w miarę możliwości wynikających z obostrzeń epidemicznych, zorganizuje piknik edukacyjny pn. SLOW FEST Suchy Bór. W ramach wydarzenia planowane są m.in.: 4 sesje jogi, marsz Nordic Walking, warsztaty kulinarne, zielarskie, psychologiczne, a także dla dzieci warsztaty plastyczne oraz festiwal kolorów. Wszystkie aktywności oprócz jogi i marszu Nordic Walking będą bezpłatne. Całość wydarzenia ma promować tzw. koncepcję slow life w kontekście życia bez pośpiechu, w zgodzie z naturą i odżywiania opartego na zdrowych, nieprzetworzonych produktach. Event zakończy relaksacyjna sesja gongów.

Całość przedsięwzięcia odbędzie się na wolnym powietrzu, na boisku piłkarskim w Suchym Borze, przy ul. Szkolnej i trwać będzie od ok. godz. 9.00 do 16.00. Stowarzyszenie dysponuje w tym miejscu podłączeniem do instalacji elektrycznej i odpowiednią infrastrukturą obejmującą toalety, budynek świetlicy wiejskiej, dwie drewniane wiaty oraz ławy i stoły biesiadne.

Gorąco zachęcamy do współudziału w organizacji przedsięwzięcia wszystkich przedsiębiorców wytwarzających żywność oraz twórców rzemiosła artystycznego. Będzie to doskonała okazja do promocji Państwa firmy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z Państwa strony. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt stowarzyszenie@suchybor.com.pl oraz tel: 607741221.

Informacje o wydarzeniu

 

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór

Wersja XML