Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

List wójta gminy Chrząstowice na zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Życie jest pięknym krajobrazem,
bo w życiu wiele się zmienia
Dzisiaj jesteśmy razem,
jutro zostaną wspomnienia.

 

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Administracji i Obsługi

Szanowni Rodzice. Drodzy Uczniowie.

 

Dziś rozbrzmiewa ostatni dzwonek. Kończy się kolejny rok szkolny, kolejny realizowany w czasie epidemii. Czas wytężonej pracy, nauki zarówno w szkole, jak i w domu. Mimo wielu przeciwności i trudności, z pewnością nie brakowało sukcesów edukacyjnych i wychowawczych. Za ten czas chciałbym serdecznie podziękować. Dziękuję za współpracę i radość jaką dają Wasze osiągnięcia. Oby przyszłość przyniosła ze sobą kolejne.

Dyrektorom oraz Nauczycielom dziękuję za wkład w rozwój wiedzy, umiejętności oraz kształtowanie postaw naszych uczniów, a także ogromne wsparcie, jakie w  tym trudnym czasie dajecie dzieciom i młodzieży.

Personelowi Administracji i Obsługi składam podziękowanie za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. Dziękuję także Rodzicom - za wsparcie swoich dzieci w procesie wychowania i nauki oraz współpracę ze szkołą.

Niech rozpoczynające się wakacje będą okazją do bezpiecznej zabawy, czasem beztroski, relaksu, podróżowania i poznawania nowych miejsc oraz ludzi. Życzę udanego odpoczynku, słonecznej pogody oraz nabrania sił na rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego za dwa miesiące.

 

Florian Ciecior

Wójt Gminy Chrząstowice

 

Chrząstowice 25 czerwca 2021 r.

 


 

 

Wersja XML