Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

"Karta Mieszkańca" do JuraParku w Krasiejowie - nowe zasady!

wejście do juraparku.jpeg

KARTA MIESZKAŃCA

Program Lojalnościowy Karta Mieszkańca Lokalnej Grupy Działania „Kraina Dinozaurów” skierowany jest do mieszkańców gmin zrzeszonych w LGD „Kraina Dinozaurów”: Ozimek, Zawadzkie, Kolonowskie, Chrząstowice, Dobrodzień, Zębowice i Turawa.

Karty wydawane są w JuraParku w Krasiejowie.

Dorośli i dzieci od 3 r.ż. po spełnieniu określonych warunków otrzymują Kartę Mieszkańca uprawniającą do szeregu zniżek. Dzieci mogą korzystać z programu, pod warunkiem, że zostały wpisane w formularzu zgłoszeniowym do programu przez jednego z rodziców/ opiekunów.

Od 1 lipca 2022 r. „niebieskie” karty wstępu do JuraParku straciły ważność.

Stworzony przez DLF Invest Sp. z o.o. Projekt, zastępuje dotychczas działający system kart wstępu do JuraParku Krasiejów, które zostają wycofane.

Głównymi atutami programu są rabaty i promocje czasowe dla posiadacza karty:

 • -50% na atrakcje Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie obowiązujące latem (JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Tunel Czasu, Pawilon Paleontologiczny, Park Rozrywki, Kino Cinema 5D, Park Nauki i Ewolucji Człowieka),
 • -50% na atrakcje zimowe: wejście do Chaty Św. Mikołaja i korzystanie z oferty specjalnej.
 • -50% na zakup Karty Rocznej upoważniającej do nielimitowanej liczby wejść do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie
 • Zniżki czasowe na bilety wstępu na wydarzenia: koncerty, pikniki, eventy dodatkowe oraz na usługi gastronomiczne

Mieszkańcy gmin Stowarzyszenia LGD „Kraina Dinozaurów”, którzy założą Kartę Mieszkańca będą informowani drogą mejlową o promocjach czasowych, które na nich czekają.

Karta  Mieszkańca wydawana jest na podstawie:

 1. Prawidłowo uzupełnionego formularza (online lub offline) dostępnego na stronie internetowej https://juraparkkrasiejow.pl/zaplanuj-wizyte/karta-mieszkanca/ lub w Kasach Głównych PNiR w Krasiejowie,
 2. Dostarczenia formularza wraz z dokumentem potwierdzającym zameldowanie/zamieszkanie w jednej z Gmin LGD Kraina Dinozaurów do Kas Głównych Parku Nauki i Rozrywki (obok wejścia do JuraParku). Formularze będą przyjmowane w dni powszednie, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy obiektu.
 3. Uiszczenia opłaty bezzwrotnej, jednorazowej w wysokości 5 zł/szt. w celu wydania tradycyjnej karty wstępu.
 4. Karta Mieszkańca LGD KD zostanie wydana po złożeniu wypełnionego formularza wraz z podpisanym Regulaminem oraz dokonaniu jednorazowej, bezzwrotnej opłaty za kartę w wysokości 5 zł/szt. w Kasie Głównej PNiR.
 5. Karta Mieszkańca wydawana jest bezterminowo.

Wszelkich informacji dotyczących zasad działania Programu Lojalnościowego prowadzonego przez  DLF Invest Sp. z o.o. w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie pod nazwą Karta Mieszkańca Lokalnej Grupy Działania „Kraina Dinozaurów”, można uzyskać:

 1. osobiście – w Kasach Głównych PNiR (obok wejścia do JuraParku), w godzinach pracy obiektu, zamieszczonych na stronie internetowej https://juraparkkrasiejow.pl/zaplanuj-wizyte/godziny-otwarcia/
 2. telefonicznie – codziennie, w godzinach pracy obiektu, pod numerami telefonów:

 (+48) 77 465 48 00

 (+48) 519 346 149

 (+48) 797 028 469

 1. w wiadomości email – pod adresem poczty elektronicznej:

 1. w wiadomości messenger – wysyłając indywidualną wiadomość dla naszego konta JuraPark – Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.

Komentarze pod postami/wydarzeniami/filmami mogą pozostać bez odpowiedzi lub odpowiedź może zostać udzielona z opóźnieniem.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie Karty Mieszkańca.

 

 

Wersja XML