• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sport szkolny - terminarz 2019/2020

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - TERMINARZ
ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

GMINA

PÓŁFINAŁ POWIATU

FINAŁ POWIATU

PÓŁFINAŁY

 

Lp.

 

 

 

Dyscyplina, Grupy, Organizator

Data

1

Chrząstowice

1.10.2019

8.10.2019

Tarnów

Popielów

4.11.2019

Popielów

 Halowa piłka nożna
Rocznik 2005-2006
Dziewczęta
A.BRZEG/
K-Koźle/Głubczyce/Namysłów II

B.PRUDNIK/Strzelce/Opole-m/Kluczbork II
C.KLUCZBORK/Nysa/Opole-z/Prudnik II

D.NAMSŁÓW/Krapkowice/Olesno/Brzeg II

Okno SRS
08.11.2019
12.11.2019
PÓŁFINAŁY
14.11.2019

2

Chrząstowice

10.10.2019

17.10.2019

Turawa

Tułowice

8.11.2019

Tułowice

 Halowa piłka nożna
Rocznik 2005-2006
Chłopcy
A.OPOLE-m/
Nysa/Głubczyce/Kluczbork
B.NAMYSŁÓW/Krapkowice/Strzelce/K-Koźle II
C.K-KOŹLE/Brzeg/Prudnik/Namysłów II
D.KLUCZBORK/Olesno/Opole-z/Opole-m II

Okno SRS
09.11.2019
13.11.2019
PÓŁFINAŁY
15.11.2019

 

3

 

 

4.11.2019

Chrząstowice

Szachy drużynowo
Rocznik 2005-2003
A.STRZELCE
/Opole-m II/ Nysa/ Olesno/Opole-z/Prudnik
B.OPOLE-m/Strzelce II/Nysa II/
Opole-m III/Kluczbork/K-Koźle/ Brzeg

Okno SRS
?
PÓŁFINAŁY
będą podane
do końca września 2019
  

4

 

 

3.12.2019

Dobrzeń Wielki

 Piłka ręczna
Rocznik 2005-2006
Dziewczęta
A.BRZEG/Olesno//Kluczbork
B.KRAPKOWICE/Opole-z/Opole-m/Brzeg III/Namysłów

C.KRAPKOWICE II/Strzelce/K-Koźle/Prudnik
D.BRZEG II/Nysa/Krapkowice III/Głubczyce

 

Okno SRS
08.01.2020
12.01.2020
PÓŁFINAŁY
15.01.2020

5

 

 

9.01.2019

Komprachcice

 Piłka ręczna
Rocznik 2005-2006
Chłopcy
A.BRZEG/
Nysa/Strzelce II/Głubczyce
B.BRZEG II/K-Koźle/Opole-z II/Kluczbork
C.STRZELCE/Olesno/K-Koźle II/Namysłów
D.OPOLE-Z/Opole-m/Brzeg III/Prudnik

Okno SRS
10.01.2020
14.01.2020
PÓŁFINAŁY
16.01.2020

6

 

28.01.2020

Dąbrowa

 

14.01.2020

Tarnów

 

6.02.2020

Dąbrowa

 Koszykówka
Rocznik 2005-2006
Dziewczęta
A.BRZEG
/K-Koźle/Opole-z/Namysłów
B.PRUDNIK/Olesno/Krapkowice/Strzelce II
C.STRZELCE/Nysa/Głubczyce/Opole-m II
D.OPOLE-m/Kluczbork/Brzeg II/Prudnik II

Okno SRS

27.02.2020
02.03.2020
PÓŁFINAŁY
04.03.2020

7

Chrząstowice

8.01.2019

28.01.2020

Dąbrowa

 

15.01.2020

Tarnów

27.02.2020

Niemodlin

 Koszykówka
Rocznik 2005-2006
Chłopcy
A.NYSA
/Krapkowice/K-Koźle/Namysłów
B.PRUDNIK/Brzeg/Głubczyce/Nysa II/
C.OPOLE-m/Opole-z/Olesno/Kluczbork II
D.KLUCZBORK/Strzelce/Opole-m II/Prudnik II

Okno SRS
28.02.2020
03.03.2020
PÓŁFINAŁY
05.03.2020

8

Dębska Kuźnia

6.02.2020

 

 

5.03.2020

Komprachcice

Siatkówka
Rocznik 2005-2006
Dziewczęta
A.NYSA/Krapkowice/Strzelce/Opole-z II
B.KLUCZBORK/Głubczyce/Brzeg/K-Koźle II
C.K-KOŹLE/Opole-m/Prudnik/Kluczbork II
D.OPOLE-z/Olesno/Namysłów/Nysa II

Okno SRS
05.03.2020
09.03.2020
PÓŁFINAŁY
11.03.2020

9

Dębska Kuźnia

28.02.2020

 

4.03.2020

Komprachcice

 Siatkówka
Rocznik 2005-2006
Chłopcy
A.NYSA/
Prudnik/Głubczyce/Namysłów
B.K-KOZLE/Opole-m/Opole-z/Olesno II
C.KLUCZBORK/Brzeg/Krapkowice/K-Koźle II
D.OLESNO/Strzelce/Nysa II/Kluczbork II

 

 Okno SRS
06.03.2020
10.03.2020
PÓŁFINAŁY
12.03.2020

10

 

 

2.10.2019

Dąbrowa

 Indywidualne biegi przełajowe
Rocznik 2005-2006
Dziewczęta – 1500 m – dzikie karty
Nysa/5/Namysłów/3/Opole-m/2/Brzeg/2/
Chłopcy – 1500 m – dzikie karty
Prudnik/3/Opole-z/2/Opole-m/2/K-Koźle/2/
Krapkowice/1/Olesno/1/Nysa/1/

 

 Okno SRS
22.04.2020
26.04.2020
FINAŁ
28.04.2020

11

 

 

2.10.2019

Dąbrowa

Drużynowe biegi przełajowe
Rocznik 2005-2006
Dziewczęta – 1500 m
Olesno/1/Nysa/1/Krapkowice/1/Brzeg/1/
Chłopcy – 1500 m
Brzeg/1/Namysłów/1/Opole-z/Opole-m/1/  

 Okno SRS
22.04.2020
26.04.2020
FINAŁ
28.04.2020
 

12

Dębska Kuźnia

1.04.2020

24.04.2020

Ozimek

Dobrzeń Wlk.

30.04.2020

Ozimek

 Piłka nożna
Rocznik 2005-2006
Chłopcy
A.OPOLE-m/Krapkowice/Głubczyce/
Kluczbork II
B.STRZELCE/Olesno/Brzeg/Prudnik II
C.PRUDNIK/Nysa/K-Koźle/Strzelce II
D.KLUCZBORK/Namysłów/Opole-z/Opole-m II

Okno SRS
30.04.2020
04.05.2020
PÓŁFINAŁY
06.05.2020

13

Dębska Kuźnia

2.04.2020

8.04.2020

Łubniany

29.04.2020

Łubniany

 Piłka nożna
Rocznik 2005-2006
Dziewczęta
A.BRZEG/K-Koźle/Namyslow/Kluczbork
B.STRZELCE/Opole-m/Olesno/Prudnik II
C.PRUDNIK/Głubczyce/Strzelce II/ Opole-z II
D.OPOLE-z/Nysa/Krapkowice/Brzeg II

Okno SRS
01.05.2020
05.05.2020
PÓŁFINAŁY
07.05.2020

14

 

 

28.05.2020

Opole

 

Lekkoatletyka – indywidualnie
Rocznik 2005-2006
Dziewczęta – dzikie karty
Opole-m/9/K-Koźle/6/Nysa/6/Namysłów/6/
Opole-z/5/Brzeg/2/Kluczbork/2/

Chłopcy – dzikie karty
Namysłów/9/K-Koźle/8/Opole-m/7/Brzeg/4/
Opole-z/3/Kluczbork/3/Nysa/1/Prudnik/1/
Krapkowice/1/Strzelce/1/Olesno/1/

Okno SRS
?
FINAŁ
?

 


 

IGRZYSKA DZIECI – TERMINARZ
ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

GMINA

PÓŁFINAŁ POWIATU

FINAŁ POWIATU

PÓŁFINAŁY

 

Lp.

 

 

 

Dyscyplina, Grupy, Organizator

Data

1

 

 

4.11.2019

Chrząstowice

Szachy – drużynowo
Rocznik 2007 i młodsi
A.OPOLE-m I/ Kluczbork II/ Nysa II /Prudnik II/ Brzeg/K-Koźle/Olesno/
B.NYSA I/Opole-m II/Kluczbork I/  Opole-z/ Krapkowice/ Strzelce /Prudnik I/

Okno SRS
08.11.2019
12.11.2019
PÓŁFINAŁY
będą podane do końca września

 

 

2

Chrząstowice

18.10.2019

 

24.10.2019

Turawa

Tułowice

13.11.2019

Tułowice

Halowa piłka nożna
Chłopcy
Rocznik – 2007 i młodsi
A.BRZEG/Opole-m II/Nysa / Olesno
B.OPOLE-m/ Prudnik II / K-Koźle /Strzelce
C.KRAPKOWICE/Opole-z/Namysłów/
Brzeg II

D.PRUDNIK/Krapkowice II/Głubczyce/
Kluczbork 

Okno SRS
20.11.2019
24.11.2019
PÓŁFINAŁY
18.11.2019 

3

Chrząstowice

9.10.2019

 

16.10.2019

Turawa

Popielów

25.10.2019

Popielów

Halowa piłka nożna
Dziewczęta
Rocznik – 2007 i młodsze
A.BRZEG/Krapkowice / Nysa/Głubczyce II
B.GŁUBCZYCE/Kluczbork/ / Olesno II /Namysłów
C.OLESNO/Opole-z//Strzelce /K-Koźle II
D.K-KOŹLE/Prudnik/Opole-m/Brzeg II

Okno SRS
14.11.2019
17.11.2019
PÓŁFINAŁY
21.11.2019 

4

Chrząstowice

8.11.2019

 

 

18.11.2019

Dąbrowa

Mini piłka ręczna
Chłopcy 
Rocznik – 2007 i młodsi

A.BRZEG /Strzelce/Opole-z/  Krapkowice II
B.OPOLE-m/BrzegII/Krapkowice/Głubczyce
C.OLESNO/K-Koźle/Opole-m II/Prudnik
D.KRAPKOWICE/Nysa/ Olesno II/Kluczbork

Okno SRS
20.11.2019
24.11.2019
PÓŁFINAŁY
26.11.2019

5

 

 

19.11.2019

Dobrzeń Wlk.

Mini piłka ręczna
Dziewczęta
Rocznik – 2007 i młodsze
A.BRZEG/Opole-z II /Kluczbork/Głubczyce
B.NYSA /Brzeg II/Strzelce/ Namysłów
C.OPOLE-z/Olesno /Krapkowice II/Prudnik
D.KRAPKOWICE/Opole-m /Nysa II/ K-Koźle

 Okno SRS
21.11.2019
25.11.2019
PÓŁFINAŁY
27.11.2019 

 

6

 

 

10.12.2019

Komprachcice

Badminton – drużynowo
Dziewczęta/Chłopcy
Rocznik – 2007 i młodsi

Okno SRS
10.12.2019
14.12.2019
FINAŁ

17.12.2019 

7

Chrząstowice

7.11.2019

 

28.11.2019

Ozimek

Niemodlin

 

5.12.2019

Niemodlin

Gry i zabawy
Dziewczęta/Chłopcy
Rocznik – 2009 i młodsi

A.KRAPKOWICE/Głubczyce/K-Koźle/ Strzelce
B.OPOLE-m/Opole-z/Kluczbork/Prudnik
C.NAMYSŁÓW/Brzeg/Nysa/Olesno

Okno SRS
01.01.2020
06.01.2020
PÓŁFINAŁY
09.01.2020   

8

Dębska Kuźnia

12.12.2019

 

13.01.2020

Tarnów

Niemodlin

21.01.2020

Niemodlin

Dwa ognie
Dziewczęta
Rocznik – 2009 i młodsze
A.OPOLE-m I/Nysa/Olesno/ Opole -z
B.OPOLE-m II/Kluczbork/Krapkowice
C.OPOLE-m III/Namysłów/Brzeg II / Głubczyce
D.BRZEG/K-Koźle/Prudnik/Strzelce

Okno SRS
23.01.2020
27.01.2020
PÓŁFINAŁY
29.01.2020  

9

Dębska Kuźnia

10.01.2020

 

13.01.2020

Tarnów

Niemodlin

21.01.2020

Niemodlin

Dwa ognie
Chłopcy
Rocznik – 2009 i młodsi

A.OPOLE-z/Prudnik/Nysa II/ Strzelce/
B.NYSA/Opole-z III/Głubczyce/Krapkowice
C.OPOLE-z II/Kluczbork/Brzeg/Opole-m II
D.OPOLE-m /K-Koźle/ Olesno/Namysłów

Okno SRS

24.01.2020

28.01.2020
PÓŁFINAŁY
30.01.2020 

10

Chrząstowice

22.01.2020

30.01.2020

Tarnów

 

5.02.2020

Dąbrowa

Mini koszykówka 
Dziewczęta
Rocznik – 2007 i młodsze
A.BRZEG/Olesno/ Opole-m II/Namysłów
B.NYSA /Opole-z/ Kluczbork/Brzeg II
C.OPOLE-m/Prudnik/Strzelce II/Głubczyce
D.STRZELCE/Nysa II/Krapkowice/ K-Koźle

Okno SRS
21.02.2020
24.02.2020
PÓŁFINAŁY
26.02.2020 

11

Chrząstowice

16.01.2020

 

28.01.2020

Tarnów

3.02.2020

Niemodlin

Mini koszykówka 
Chłopcy
Rocznik – 2007 i młodsi

A.OPOLE-z/Kluczbork/Olesno /Prudnik II
B.PRUDNIK/Brzeg/Strzelce/ Opole-m III
C.OPOLE-m I/Opole-z II /Krapkowice/ Namysłów

D.OPOLE-m II/Nysa/Głubczyce/ K-Koźle

Okno SRS
21.02.2020
25.02.2020
PÓŁFINAŁY
27.02.2020  

12

Dębska Kuźnia

25.02.2020

 

3.03.2020

Komprachcice

Mini siatkówka – czwórki
Dziewczęta
Rocznik – 2007 i młodsze

A.K-KOŹLE/Opole-m/ Głubczyce/Kluczbork II
B.OPOLE-z/K-Koźle II/ Namysłów/ Głubczyce
C.KLUCZBORK/Nysa II/ Olesno/ Brzeg

D.NYSA/Krapkowice/Strzelce/ Opole-z II
 

Okno SRS
11.03.2020
15.03.2020
PÓŁFINAŁY
09.03.2020  

13

Dębska Kuźnia

30.01.2020

 

26.02.2020

Komprachcice

Mini siatkówka – czwórki
Chłopcy
Rocznik – 2007 i młodsi
A.K-KOŹLE/Opole-z/Strzelce II /Krapkowice
B.NYSA/Brzeg/Olesno/ Prudnik

C.STRZELCE/Namysłów/K-Koźle III/ Kluczbork
D.K-KOŹLE II/Nysa II/Opole-m/ Głubczyce

Okno SRS
04.03.2020
08.03.2020
PÓŁFINAŁY
10.03.2020  

14

 

 

2.10.2019

Dąbrowa

Indywidualne biegi przełajowe
Rocznik – 2007-2008, 2009 i młodsi
Dziewczęta – 1000 m – dzikie karty
Nysa/1/Opole-z/1/ Prudnik/1/

Brzeg/2/Kluczbork/1/
Chłopcy – 1500 m – dzikie karty
Krapkowice/1/Nysa/1/Strzelce Op./1/

Nysa/2/Opole-z/1/

Okno SRS
22.04.2020
26.04.2020
FINAŁ
28.04.2020 

15

 

 

2.10.2019

Dąbrowa

Drużynowe biegi przełajowe
Rocznik 2007/2008
Dziewczęta- 1200m

Brzeg/1/Nysa/1/Opole-z/1/Namysłów/1/

Chłopcy – 1200 m

Nysa/1/Opole-m/1/Opole-z/1/Prudnik/1/

Rocznik 2009 i młodsze
Dziewczęta- 800m

Namysłów/1/Opole-z/1/ Krapkowice/1/ Opole-m/1/
Chłopcy – 800 m

Opole-m/1/Krapkowice/1/Namysłów/1/Opole-z/1/

Okno SRS

22.04.2020
26.04.2020

FINAŁ
28.04.2020 

16

Dębska Kuźnia

24.03.2020

 

7.04.2020

Ozimek

17.04.2020

Łubniany

Mini piłka nożna
Dziewczęta
Rocznik – 2007 i młodsze
A.BRZEG/Strzelce/Krapkowice II/ Opole-z
B.K-KOŹLE/Opole-m/Prudnik/
Namysłów II
C.NYSA/Olesno/Nysa/K-Koźle II
D.OPOLE-z/Głubczyce/Kluczbork/Brzeg II

 Okno SRS
24.04.2020
28.04.2020
PÓŁFINAŁY
30.04.2020 

17

Dębska Kuźnia

3.04.2020

 

20.04.2020

Tarnów

27.04.2020

Tułowice

Mini piłka nożna
Chłopcy
Rocznik – 2007 i młodsi
A.BRZEG/Strzelce/Brzeg/
Kluczbork II,
B.NYSA/Olesno/Opole-m III/ Prudnik
C.KRAPKOWICE/K-Koźle/Głubczyce/
Opole-z
D.K-KOŹLE/Nysa/Krapkowice II/ Namysłów

 

Okno SRS
29.04.2020
03.05.2020
PÓŁFINAŁY
05.05.2020  

18

 

 

12.05.2020

Ozimek

Czwórbój lekkoatletyczny
Rocznik 2007 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty

Namysłów/2/Nysa//1/Opole-m/1/
Chłopcy – dzikie karty
Opole-m/1/Namysłów/2/ K-Koźle/1/

Okno SRS
.05.2020
.05.2020
FINAŁ

.05.2020 

19

 

 

28.05.2020

Opole

Lekkoatletyka – indywidualna
Rocznik – 2007 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty
Namysłów/8/Nysa/7/ Brzeg/3/ Krapkowice/3/Opole-z/3/ Opole-m/2/

K-Koźle/1/

Chłopcy – dzikie karty
Opole-m/7/ Nysa/6/Namysłów /3/ Opole-z /3/ Strzelce Op./3/ Kluczbork/2/ Głubczyce/1/K-Koźle/1/Krapkowice/1/

Okno SRS
.06.2020
.06.2020
FINAŁ
.06.2020 

20

 

 

12.05.2020

Ozimek

Trójbój lekkoatletyczny
Rocznik – 2009 i młodsi
Dziewczęta – dzikie karty

Krapkowice/1/Namysłów /1/ /Opole-z/1/
Nysa/1
Chłopcy – dzikie karty 

Nysa /2/ Namysłów /1/ Opole-m/1/
 

Okno SRS
05.06.2019
08.06.2019
CZERWIEC

.06.2020  

 

Wersja PDF i DOC do pobrania:

DOCXIGRZYSKA DZIECI 2019 2020.docx
PDFIGRZYSKA DZIECI 2019 2020.pdf

DOCXIGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2019 2020.docx
PDFIGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2019 2020.pdf

 

Wersja XML

Gmina Chrząstowice
ul. Dworcowa 38
46-053 Chrząstowice
tel. +48 77 4219 613, +48 77 4219 696
fax 77 4219 666
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 931531
w tym miesiącu: 22100
dzisiaj: 820

Polityka prywatności
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1