Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sport na pograniczu

CZ.png

Projekt „Sport na pograniczu” realizowany był wraz z Gminą Partnerską Zator w terminie od lutego 2017 r. do listopada 2017 r. Realizatorami projektu były dwie placówki: Publiczna Szkoła Podstawowa z punktem przedszkolnym w Dańcu oraz Szkoła Podstawowa w Zator.

Całkowity budżet mikroprojektu wynosi 26 246,85 €.

W ramach budżetu zaplanowane zostały następujące działania:

Luty 2017 - dwudniowy wyjazd dzieci polskich do Zator – w programie: rozgrywki sportowe, nauka jazdy na nartach biegowych, wycieczki na Pradziad, do Jakartovic i Ostravy. Łączna liczba uczestników -  40 dzieci.

Marzec 2017 - przyjazd dzieci z Zator na jeden dzień do Dańca – w programie: rozgrywki sportowe „Mały gracz”, zwiedzanie Wieży Piastowskiej, wycieczka do Zoo w Opolu, rejs statkiem po Odrze.  Łączna liczba uczestników 99 dzieci.

Kwiecień 2017 – wyjazd dzieci polskich do Zator na jeden dzień – w programie: rozgrywki sportowe, wycieczka do Karlove Studanka i jaskinia na Pomezi. Łączna liczba uczestników - 90 dzieci.

Maj 2017 – przyjazd dzieci z Zator do Dańca na dwa dni – w programie: rozgrywki sportowe, wyjazd do Bierkowic, wyjazd do Krasiejowa. Łączna liczba uczestników – 40 dzieci.

Październik 2017 – wyjazd dwudniowy dzieci polskich do Zator - w programie: rozgrywki sportowe, wyjazd do Muzeum Technicznego w Vitkovicach, do aqaparku w Kravare. Łączna liczba uczestników - 46 dzieci.

Listopad 2017 – przyjazd dzieci z Zator na dwa dni do Dańca – w programie: rozgrywki sportowe, wycieczka do Parku Miniatur w Olszowej, pobyt na opolskim lodowisku, wyjazd na basen Wodna Nuta w Opolu, podsumowanie i zakończenie projektu. Łączna liczba uczestników – 50 dzieci.

W ramach projektu zaplanowane zostały następujące zakupy: pamiątkowe koszulki, albumy o naszym regionie, dyplomy okolicznościowe, puchary, ręczniki.

W ramach budżetu projektu grupy były ubezpieczone, zagwarantowano całodniowe wyżywienie, noclegi i transport oraz wynagrodzenie dla opiekunów.

Więcej informacji na temat projektu, relacje oraz zdjęcia z poszczególnych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej z punktem przedszkolnym w Dańcu w zakładce „Projekt Sport na pograniczu” oraz na profilu facebookowym szkoły.

Wersja XML